Chci hrát

Jak se přihlásit k nám?

Přihlášení

Návod je vytvořen 2018 ► postup a ceny se mohou lišit!

Aby jsi mohl chodit k nám, musíš být zavedený v databázi orgranizace SVČ Ivančice, pod kterou patříme. Prvně popros někoho z tvýh rodičů o pomoc, protože budeš potřebovat pár informací, ke kterým nemusíš mít přístup.

Takže... nejdřív se musíš příhlásit do systému SVČ, to můžeš udělat třeba kliknutím na tlačítko níže

Přihlášení

Objeví se přihlášení do systému. Jestli už máš rodinný účet u SVČ stačí se přihlásit. No ale jestli ne, tak si ho musíš vytvořit.

Vyplň všechna potřebná políčka a klikni na tlačítko Registrovat. Po úspěšné registraci se můžeš rovnou přihlásit.

Jestliže nemáš vytvořeného žádného účastníka, tak si ho musíš vytvořit. Účástník jsi vlastně TY. Takže vytváříš "osobu", kterou potom nahlásíš do kroužku.

Jednodušše klikni na Nový účastník.

Zapiš všechny potřebné údaje, co po tobě chtějí, snaž se nic nevynechat a to, co napíšeš, si raději ještě zkontroluj 😉. (Pro náhled jsou použity falešné údaje, při vypisování použij prosím svoje vlastní, přihláška by pak nebyla platná.)

Jak můžeš vidět, úspěšně jsi se vytvořil... 😄

Teď přišel čas, vybrat si kategorii kroužku, do které se chceš k nám do florbalu přihlásit. Uděláš to tak, že si najedeš nahoře na záložku Kroužky a vybereš Florbal (ZŠ Dolní Kounice)

Náš kroužek je rozdělen do tří kateogirí podle toho, do které třídy chodíš ve škole. Takže si prosím vyber takovou kategorii, do které spadáš.

Pro upřesnění je to:
Přípravka ► 1. - 3. třída
Elévové ► 4. - 5. třída
Žáci ► 6. - 9. třída

V základních údajích se ujisti, kam že to se chceš přihlásit a klikni na další, nebo na takvou šipečku ke dveřím v pravo dole.

Ještě jednou prosím zkontoluj všechny údaje, volbu platby a školu. Jak říkal vždycky můj děda "Dvakrát měř, jednou řež". Vyber si, jestli souhlasíš s focením a publikací tvých fotek na stránkách (doporučuje se), potvrď prohlášení a zvol Přihlásit se.

Teď stačí chvíli počkat, někdy malou, někdy trochu větší chvíli 😄 než ti středisko vygeneruje přihlášku. Tu si stáhneš, vytiskneš a podepsanou od rodičů zaneseš (ty, nebo radši rodiče) do střediska SVČ na recepci.

No uff... Dalo to trošku práci co? Ale ZVLÁDL JSI TO.

Teď patříš k nám, připrav se na pořádnou dřinu, disciplínu, ale taky na spoustu zážitků a nových zkušeností, třeba i na nové kamarády/tky.

TĚŠÍME SE NA TEBE

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat